Wróć do listy

KAMILA KORZENIEWSKA-WALCZAKMISJA:
Chcę towarzyszyć ludziom w ich procesie zmiany. Wspierać w lepszym poznaniu emocji, myśli oraz poszukać konstruktywnych sposobów rozwiązania problemów, z którymi borykają się na codzień.
 
Nazywam się Kamila Korzeniewska-Walczak.
Jestem psychoterapeutą oraz trenerem rozwoju osobistego.


Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. W mojej pracy ważna jest dla mnie koncentracja na kliencie, tzn: jego potrzebach, sposobie postrzegania świata, myślach, doświadczeniach i wyzwaniach wobec, których stoi. Wspieram i towarzyszę w poszukiwaniu rozwiązania.  Pokazuję nowe drogi i kierunki myślenia. Może będziesz zaskoczony, ale ja Ci nie doradzę, nie zdecyduję za Ciebie, nie powiem co jest dobre, a co złe... w zamian za to pomogę Ci spojrzeć na sytuację, w której się znalazłeś z nowej perspektywy! Razem poszukamy nowych sposobów na poradzenie sobie z problemem.

Nurt psychoterapii, na którym opieram się w mojej pracy nastawiony jest na zmianę myślenia i zmianę zachowania. Pracujemy nad Twoimi myślami, emocjami i zachowaniem. Terapia poznawczo-behawioralna jest nastawiona na rozwiązywanie konkretnych trudności i problemów. Koncentrujemy się głównie na "tu i teraz", choć często też w przeszłości szukamy źródła problemu. 

Od siebie w gratisie dorzucam bardzo dużo empatii, zrozumienia i ciepła!
 
 Zajmuję się:
-
leczeniem depresji, stanów lękowych
- zaburzeniami nastroju
- zaburzeniami osobowości
- trudnościami w relacjach
- zaburzeniami odżywiania
- psychodietetyką  
- wsparciem w kryzysie
- psychoedukacją

Przyjmuję: w każdą środę

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Mówię o...

► depresji:


interwencji kryzysowej

 


 
Kamila Korzeniewska-Walczak - ZnanyLekarz.pl