Wróć do listy

Psycholog Kamilla Łubińska


MISJA: Wnętrze każdego z nas to niewyczerpana skarbnica. Jako psycholog pomagam wydobyć z niej to, co najbardziej wartościowe.
 
Trudności dnia codziennego potrafią doprowadzić nas do punktu - zdaje się - bez wyjścia. Nie potrafimy wówczas cieszyć się życiem, stajemy się drażliwi, apatyczni, przygnębieni. W takich, czy podobnych sytuacjach najlepiej skorzystać z pomocy psychologa. Nie jestem alfą i omegą, ale wiem co zrobić, by odzyskać energię i chęci do działania. 
 
Psychologia jest moją pasją od wielu lat. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej.  Od czasu ukończenia szkoły systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. 
Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną pracując z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.  Zapraszam  na spotkania indywidualne, a także par i rodzin oraz konsultacje dla rodziców. Gwarantuję pełen profesjonalizm wraz z ludzką wyrozumiałością i empatią, jaką okazuję moim pacjentom. 
 
Zajmuję się:
- zaburzeniami osobowości
- zaburzeniami nerwicowymi
- zaburzeniami nastroju
- psychoedukacją
- interwencją kryzysową
- szeroko rozumianymi problemami szkolnymi


Przyjmuję: poniedziałki, czwartki

ZAPISZ SIĘ TUTAJ
 

Mówię o...

► terapii dzieci i młodzieży


►terapii rodzin
Wasze opinie:

"Spotykamy się z Panią Kamilą drugi miesiąc, naprawiamy relacje w naszym związku, który chylił się ku upadkowi. Jest lepiej, dużo lepiej. Jesteśmy wdzięczni za prowadzenie nas w trudnym dla nas czasie z taką empatią, zrozumieniem i nieocenianiem żadnego z nas. Dziękujemy Pani Kamilo".

"Najcięższa  praca nad samym sobą już zrobiona. Nie byłaby ona możliwa bez Pani Kamili. Raz jeszcze bardzo Pani dziękuję. Nie poddaję się, dalej pracuję nad sobą, ale teraz jest o wiele prościej".


"Pani Kamilla to świetna psycholog, która już od pierwszej sesji wzbudza pełne zaufanie. Jest życzliwa, ciepła, a przy tym bardzo profesjonalna. Dzięki niej zmieniłem podejście do życia i jestem teraz szczęśliwszym człowiekiem. Zachęcam wszystkich do rozpoczęcia życiowych zmian od wizyty w gabinecie Pani Kamilli".

"Znakomity specjalista. Byłem w totalnej rozsypce, a dzięki p. Kamilli wracam do żywych. Jestem z każdą chwilą mocniejszy. Dzięki".

 

 
Kamilla Łubińska - ZnanyLekarz.pl