Wróć do listy

Psycholog Monika Banach-Lechowska

Monika Banach-Lechowska
MISJA: Chcę pokazać ludziom, że można żyć w zgodzie ze sobą, nieustannie odkrywać siebie i poznawać to co nowe...

Jestem specjalistą od trudnych wyzwań. Psychologiem, Seksuologiem, Terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Trenerką umiejętności psychospołecznych i Coachem.  Pracuję z osobami indywidualnymi i parami/małżeństwami. Wspieram moich klientów w procesie zmiany, towarzyszę w podejmowaniu decyzji.

Przeprowadziłam ponad 3000 godziń szkoleń, coachingu i indywidualnego wsparcia psychologicznego.

Wyróżnia mnie energia z jaką pracuję i poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewniam moim pacjentom.

Oprócz wykształcenia kierunkowego posiadam wieloletnie profesjonalne doświadczenie sportowe (taekwondo, crossfit), które ukształtowało mój charakter i sposób podejścia do problemów. Stawiam na konkret, dynamikę, racjonalne podejście do trudności życiowych i stałe doskonalenie się.

Brakuje Ci sił, energii, cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości, problemów seksuologicznych, lęków, przeżywasz kryzys w pracy lub życiu prywatnym?

Przejdźmy przez to razem!

Zajmuję się:
- racjonalną terapią zachowań,
- terapią skoncentrowaną na rozwiązaniu,
- psychoedukacją,
- coachingiem,
- interwencją kryzysową,
- krótkoterminową terapią par,
- seksuologią.

Przyjmuję:   poniedziałki, wtorki

ZAPISZ SIĘ TUTAJ


Mówię o...

► terapii par


► trudnościach seksuologicznych
Wasze opinie:

„Monika jest niezwykle ciepłą, życzliwą, ale też konkretną osobą. W czasie sesji tworzyła bezpieczne miejsce, w którym mogłam zmierzyć się ze swoimi problemami, poznać i nauczyć się słuchać siebie. Dzięki jej wsparciu mój początek drogi do pełniejszego i bardziej świadomego życia był łatwiejszy. Był to trudny i momentami bardzo bolesny proces, ale wysiłek który podjęłam był tego wart. Przedstawiła mi wiele narzędzi, które pomagają mi radzić sobie samodzielnie z trudnościami. Świat wokół mnie się nie zmienił, zmieniło się za to moje podejście. Czuję olbrzymią różnicę w jakości mojego życia. Z całego serca polecam!”

„Pani Monika jest przede wszystkim bardzo otwarta, ciepła, sympatyczna i pozytywnie nastawiona. Już na pierwszej rozmowie miałam wrażenie, jakbym rozmawiała z kimś mi bliskim. Dzięki niej moje lęki przestały przeszkadzać mi w codziennym życiu, ponieważ była w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć mi, że to co powodowało u mnie panikę nie było wcale takie straszne. Ale to nie wszystko: Pomogła mi też zaakceptować siebie taką, jaka jestem oraz nauczyłam się patrzeć ludziom w oczy.”

„Bez dwóch zdań jeżeli ktoś z moich znajomych będzie miał kłopoty, będę im polecać panią Monikę, ponieważ jest to osoba, z którą naprawdę można wyjść na prostą i dojść do porozumienia.”

„To było pierwsze spotkanie, ale wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie jako kompetentna, bardzo ciepła i umiejąca słuchać osoba.”

„W drodze na nasze pierwsze spotkanie miałem wiele wątpliwości, w końcu nie jest łatwo otworzyć się przed obcą osobą i opowiadać o swoich problemach. Jednak wszystkie moje wątpliwości rozwiała nasza pierwsza rozmowa. Dzięki życzliwości, spokojnej i miłej atmosferze oraz uczuciu bycia zrozumianym postanowiłem chodzić na regularne sesje, w trakcie których nie tylko opowiedziałem o swoich problemach, ale również nauczyłem się je samodzielnie rozwiązywać. Dzięki Pani Monice na nowo poznałem siebie. Pomogła mi również w przejściu przez jeden z najgorszych momentów w moim życiu. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Monikę Banach-Lechowską, która jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale również niezwykle sympatyczną, kreatywną, pełną energii i życzliwości osobą, która chce pomagać innym.”

„Pani Monika to bardzo kompetentna osoba, od której uzyskałam realną pomoc. Jej wyrozumiałość, ciepło i znajomość własnego fachu wzbudzają ogromne zaufanie. Dzięki wspólnej pracy nie tylko pozbyłam się wyimaginowanych problemów, ale przede wszystkim nauczyłam się radzić sobie z prawdziwymi trudnościami i zyskałam zdrowsze spojrzenie na siebie samą. Serdecznie polecam!”

„Pani Monika jest niezwykle cierpliwa,wyrozumiała i przyjaźnie nastawiona do ludzi z problemami. W profesjonalny sposób pomaga znaleźć drogę osobom zagubionym i znakomicie motywuje do pracy nad sobą. Osobom niezdecydowanym polecam z całego serca.”

„Świetna terapeutka! Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Ciepłe, spokojne usposobienie jest już pewną formą terapii. Bardzo mi pomogła, dzięki niej naczej patrzę na przyszłość i problemy. Polecam gorąco i z pełną odpowiedzialnością.”