Wróć do listy

PRZEBUDZENIE MOCY INTUICJI - USŁYSZ SWÓJ WEWNĘTRZNY GŁOS

"Przebudzenie mocy intuicji" to 6 godzinny warsztat pozwalający na odkrycie własnych pokładów intuicji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Intuicja to dla człowieka coś w rodzaju instynktu dla zwierząt, różnica polega na tym, że zwierze nie ma wyboru i musi podążać za instynktem, a człowiek może wybrać pomiędzy rozumem, intuicją lub ich kombinacją!

Intuicja bierze w naszym życiu codziennym dużo większy udział, niż przypuszczamy. Jest istotnym elementem naszej kreatywności. Jeśli rozwijasz swoje zdolności intuicyjne to w decydującym momencie będziesz dokładnie wiedział, jak skorzystać z jej mocy.

Warsztat odbędzie się:
20 października 2018r. (sobota: 10.00 - 16.00)

Szczegółowe informacje o warsztacie:
Przebudzenie mocy intuicji.
Warsztat poświęcony będzie nauce odróżniania „tego, co z głowy” od „tego, co z serca”. Każdy z Was będzie miał okazję doświadczyć, jakie sygnały wysyła intuicja i jak to jest jej zaufać.
Następnie przyjrzymy się kanałom intuicji: jasnosłyszeniu, jasnowidzeniu i jasnoodczuwaniu aby móc słyszeć, widzieć i doświadczyć codzienności na dużo głębszym poziomie.
Będzie też miejsce na wykonanie konkretnych technik, dzięki którym nauczycie się wykorzystywać intuicję w rozwiązywaniu trudności.
 
Cena warsztatów: 200 zł
Status warsztatów: ZAKOŃCZONE